5 ważnych informacji o przełożeniu 18. edycji Turnieju

Z uwagi na obecną sytuacją związaną z COVID-19, organizatorzy Turnieju po konsultacji z głównym ekspertem wydarzenia zdecydowali o przełożeniu XVIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy „Pierwsza Pomoc” z 18 maja 2020 roku na termin jesienny. Ogłosimy go odpowiednio wcześniej. Poniżej znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

  1. Czy w Turnieju będą mogli wziąć uczniowie, którzy ukończą szkołę w roku szkolnym 2019/2020? Tak, w drodze wyjątku pozwolimy na taką możliwość. Uczniowie, którzy przygotowywali się do Turnieju przez cały rok nie mogą być ofiarami zaistniałej sytuacji.
  2. Co z rezerwacjami noclegów? Prosimy o kontakt bezpośrednio z obiektami, w których zostały wynajęte noclegi. Wierzymy, że uda się je Państwu bezpłatnie odwołać.
  3. Kiedy zostanie ogłoszony nowy termin? Sytuacja jest dynamiczna. Ustalamy obecnie nowy termin, który będzie odpowiedni zarówno dla uczestników, jak i osób, organizacji i instytucji zaangażowanych w realizację Turnieju.
  4. Co z rejestracją? Szkoły, które już się zarejestrowały nie będą musiały ponawiać tej procedury raz jeszcze. Rejestracja jesienna jest dostępna na stronie www.turniejpierwszapomoc.pl/rejestracja
  5. Mam inne pytanie. Jak skontaktować się z organizatorami? Prosimy o kontakt telefoniczny: 502 324 501, 604 111 618 lub mailowy info@turniejpierwszapomoc.pl