Noclegi i wyżywienie

Na terenie Centrum Turystyczno-Sportowego, w którym odbędzie się rywalizacja XVII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy „Pierwsza Pomoc” istnieje możliwość wykupienia noclegu. Przy rezerwacji prosimy o zaznaczenie, że są Państwo uczestnikami/opiekunami Turnieju.

Zakwaterowanie w Domu Wypoczynkowym „Sport Centrum” (oferta, którą otrzymaliśmy):

Zapewniamy jednorazowo nocleg grupie 260 osób. Wszystkie pokoje, które posiadamy są pokojami typu studio 2 i 3 osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym. Do użytku naszych gości oddaliśmy pokoje standard całkowicie wyremontowane pierwsze piętro i parter Domu Wypoczynkowego, które zawiera pokoje typu studio w strukturze 2 + 2.Pokoje wyposażone zostały w łóżka o wymiarach 90 x 2,20 i 90 x 2,00, szafki nocne, toaletki, szafy garderobiane, TV LCD z kanałami HD i dostęp do Internetu poprzez łączę Wi-Fi. Ponadto dysponujemy również Apartamentami: Rodzinnym zawierającym w pełni wyposażoną kuchnię, przedpokój z garderobą, dwie sypialnie i duży przestronny salon z TV LCD i dostępem do Internetu (łączę Wi-Fi) oraz apartamentem małym znajdującym się na parterze DW „Sport Centrum”. Dostęp do Internetu znajduje się również w Lobby DW „Sport Centrum”. Na terenie obiektu dostępne są sale konferencyjne wraz ze sprzętem multimedialnym oraz zaplecze na organizację różnego rodzaju spotkań przy ognisku i muzyce na świeżym powietrzu. Na półpiętrach obiektu znajdują się gry planszowe, piłkarzyki. Dom Wypoczynkowy wyposażony jest również w pralnię, która oferuje swoje usługi dla zorganizowanych grup sportowych i gości indywidualnych. Dysponujemy również parkingiem dla autokarów i samochodów osobowych.

Oferta cenowa :

Zakwaterowanie w pokojach standard 2 i 3 osobowych : 40,00 zł od osoby za dobę

Zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym typu studio – standard : 55,00 zł od osoby za dobę

Zakwaterowanie w pokojach standard plus w strukturze 2+2 : 55,00 zł od osoby za dobę

Zakwaterowanie w pok. 1 osobowym typu studio – standard plus: 110,00 zł od osoby za dobę

Wyżywienie w Restauracji „Sportowa” serwującej smaczne domowe posiłki i mieszczącej jednorazowo 100 osób.

Oferujemy:

  • śniadania w cenie 12 zł

  • obiady w cenie 17 zł

  • kolacje w cenie 11 zł

Dodatkowe atrakcje:

  • basen AQUA CENTRUM z 25 metrowym 8 torowym basenem sportowym i 20 metrowym basenem rekreacyjnym z 60 metrową zjeżdżalnią, biczami wodnymi, gejzerami i stacją masaży wodnych

  • dwie hale sportowe, boiska plażowe, korty tenisowe, boisko wielofunkcyjne, outdoor fitness, siłownia, sauna

    Pakiet „SPORT” do wykorzystania w trakcie pobytu dla grup liczących powyżej 15 osób – 3h dziennie do wyboru ww obiekty w cenie 15,00 zł

 Atrakcje do zwiedzania w najbliższej okolicy:

  • Muzeum Górnictwa -ok. 22,00 zł (cena skalkulowana została przy grupie 50 osób i obejmuje : bilet wstępu oraz transport)

  • Twierdza Kłodzko (część górna + korytarze minerskie ) – ok. 25,00 zł (cena skalkulowana została przy grupie 50 osób i obejmuje : bilet wstępu oraz transport)

  • Błędne Skały w Karłowie – ok. 21,00 zł (cena skalkulowana została przy grupie 50 osób i obejmuje : bilet wstępu oraz transport)

Dla każdej grupy liczącej min. 15 osób zapewniamy pobyt opiekuna

w cenie 50% kosztu wybranych świadczeń.

Osoba do kontaktu : Monika Ciepła – specjalista ds. marketingu

Centrum Turystyczno – Sportowe

57-402 Nowa Ruda, ul. Kłodzka 16

tel 74 872 60 10 wew.34 biuro_marketing@centrum.ng.pl

 

Zobacz, jak wygląda Dom Wypoczynkowy CTS