Przygotowania rozpoczęte:)

Pokaz ratowniczo-gaśniczy podczas Turnieju w 2016 roku.

 

Snu zimowego u nas nie ma. Przygotowania do Turnieju idą pełną parą. Przeczytajcie, co robimy:)

Po pierwsze chcemy Wam podziękować. Ponad 5 tysięcy osób dotarło do dwóch opublikowanych w pierwszych dniach tego roku postów na facebooku i instagramie. Dziękujemy też za wszelkie maile, pytania i wyrazy sympatii. Prosimy o więcej!

Trwają rozmowy ze sponsorami – bez nich organizacja każdej edycji Turnieju jest niemożliwa. Właściwie mamy już ustalony harmonogram prac. Już niebawem ogłosimy datę i miejsce rozgrywania Turnieju. 24 lutego rozpoczniemy natomiast rejestrację elektroniczną na XV Turniej Wiedzy „Pierwsza Pomoc”. Obecnie analizujemy również regulamin, dlatego zachęcamy do zgłaszania swoich uwag i propozycji poprzez nasze kanały w mediach społecznościowych, e-mail i telefonicznie.

Ponieważ Turniej jest jubileuszowy, to chcemy go przygotować w sposób szczególny. Wkrótce rozpoczniemy rekrutację wolontariuszy do teamu medialnego, a także zespołu informacyjnego. Chcemy zrealizować dość prekursorski projekt medialny nie tylko w skali polskiego NGO, ale także całej Europy. O szczegółach dowiecie się w najbliższych tygodniach.

Czekamy również na Wasze propozycje dotyczące tematu minikonferencji, która odbywa się dla opiekunów drużyn;)