Adrian Lejczak

Adrian Lejczak - Najlepszy Uczestnik - Osobowość XIII Turnieju Wiedzy "Pierwsza Pomoc"

Według mnie Turniej Wiedzy „Pierwsza Pomoc”, to wspaniała inicjatywa, umożliwiająca młodzieży sprawdzenie swoich umiejętności w zakresie niesienia pierwszej pomocy. (więcej…)

Patrycja Hajnisz

Patrycja Hajnisz - osobowość XII Turnieju Wiedzy "Pierwsza Pomoc"

Myślę, że konkurs to dobry sposób na rozwijanie w młodych ludziach umiejętności udzielania Pierwszej Pomocy. Uważam, że uczy on przede wszystkim nie bać się podejmowania jakichkolwiek działań. W konkursie brałam udział już piąty raz. Zachęciła mnie do tego w pierwszej klasie moja nauczycielka z Gimnazjum w Budzowie. (więcej…)

Emilia Wieczorek

Emilia Wieczorek

Bez wątpienia uczestnictwo w Turniejach oraz późniejsza pomoc przy ich organizacji bardzo wpłynęła na mój rozwój osobisty. Dziś swoją wiedzę zdobytą dzięki tamtym chwilom wykorzystuję podczas pracy na największym festiwalu w Polsce – mowa o Przystanku Woodstock. Mam możliwość rozwoju w Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podczas różnego rodzaju wydarzeń np. Finału WOŚP. (więcej…)

Stanisław Zaykowski

stanislaw-zaykowski

Swoją przygodę z Turniejem Wiedzy ,,Pierwsza Pomoc” rozpocząłem w 2007 roku. Dzięki zajęciu drugiego miejsca w nagrodę (którą ufundował jeden z europosłów) wraz z drużyną zwiedziłem swoją pierwszą stolicę Europy – Brukselę. To również wtedy w czasie konkursu i wycieczki poznałem swojego najlepszego przyjaciela,  z którym trzymam się do dziś. (więcej…)

prof. Juliusz Jakubaszko

jakubaszko

Polskie Towarzystwo Medycyny Ratunkowej popiera wszelkie inicjatywy służące promocji nauczania pierwszej pomocy zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży i dzieci. Z tego tytułu wspieramy wspieramy wysiłki organizacyjne Stowarzyszenia Komitet Obywatelski Ziemi Kłodzkiej.     (więcej…)