Turniej przełożony na maj 2021 r.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną organizatorzy zdecydowali się przełożyć XVIII Ogólnopolski Turniej Wiedzy „Pierwsza Pomoc” na maj 2021 roku.

24 marca ogłosiliśmy, że Turniej zostaje przełożony na listopad. Mieliśmy nadzieję, że sytuacja będzie stabilniejsza, a przeprowadzenie Turnieju bezpieczne.

Czyniliśmy przygotowania do realizacji Turnieju jesienią. Niestety z uwagi na obecną sytuację, po konsultacji z naszymi ekspertami zdecydowaliśmy się przełożyć raz jeszcze 18. edycję wydarzenia na maj 2021 roku.

Organizacja wydarzenia w kwietniu lub maju 2021 roku pozwoli na przeprowadzenie wydarzenia w potencjalnie bardziej ustabilizowanej sytuacji epidemiologicznej. Ponadto pozwoli nam na organizację Turnieju w całości na zewnątrz (jeśli zaistnieje taka konieczność).

Dokładną datę realizacji Turnieju opublikujemy wkrótce.

Co z rezerwacjami noclegów?
Prosimy o kontakt bezpośrednio z obiektami, w których zostały wynajęte noclegi. Wierzymy, że uda się je Państwu bezpłatnie odwołać.

Kiedy zostanie ogłoszony nowy termin?
Sytuacja jest dynamiczna. Ustalamy obecnie nowy termin, który będzie odpowiedni zarówno dla uczestników, jak i osób, organizacji i instytucji zaangażowanych w realizację Turnieju.

Co z rejestracją?
Szczegółowe informacje opublikujemy wkrótce.

Mam inne pytanie. Jak skontaktować się z organizatorami? Prosimy o kontakt telefoniczny: 502 324 501, 604 111 618 lub mailowy info@turniejpierwszapomoc.pl