XIII Turniej Wiedzy „Pierwsza Pomoc”

XIII Turniej Wiedzy „Pierwsza Pomoc”

II edycja ogólnopolska

Nowa Ruda, 25 maja 2015 r.

 

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w XIII Turnieju Wiedzy „Pierwsza Pomoc”, który odbędzie się 25 maja 2015 r. w Centrum Turystyczno-Sportowym w Nowej Rudzie.

Spodziewamy się udziału kilkudziesięciu drużyn reprezentujących szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne. Po raz drugi przyjadą do nas uczestnicy z całego kraju. W Turnieju mogą wziąć udział czteroosobowe drużyny złożone wyłącznie z aktualnych uczniów danej szkoły.

Rejestracja do XIII Turnieju Wiedzy „Pierwsza Pomoc” jest prosta. Ilość drużyn, która może wziąć udział w Turnieju jest limitowana. Decyduje kolejność zgłoszeń. Do 22 maja br. potrwa rejestracja poprzez formularz elektroniczny dostępny na stronie www.turniejpierwszapomoc.pl/rejestracja. Do 15 maja istnieje natomiast możliwość wysłania zgłoszenia, które przesyłamy w załączeniu: listownie (na adres Nowa Ruda, 57-400 Nowa Ruda, ul. Ogrodowa 25), faxem (nr 74 872 53 08) oraz poprzez pocztę elektroniczną (info@turniejpierwszapomoc.pl).

Mam nadzieję, że również reprezentacja uczniów z Waszej szkoły weźmie udział w tegorocznej edycji Turnieju Wiedzy „Pierwsza Pomoc”.

Wszelkie informacje na temat Turnieju publikowane są na stronie www.turniejpierwszapomoc.pl, oraz w mediach społecznościowych (Facebook i Twitter).

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
XIII Turnieju Wiedzy „Pierwsza Pomoc”

Julian Golak

Główny organizator: Stowarzyszenie Komitet Obywatelski Ziemi Kłodzkiej

Tagi: , , ,